Adex AP - agregaty prądotwórcze

Firma Adex AP Sp. z o.o. zapewnia pełen zakres obsługi serwisowej związanej z bieżącą eksploatacją, przeglądami technicznymi i okresowymi, naprawami oraz modernizacją agregatów prądotwórczych i układów zasilania awaryjnego.
Nasza oferta usług serwisowych i napraw agregatów prądotwórczych obejmuje m.in.:

  • okresowe przeglądy techniczne agregatów prądotwórczych oraz zasilaczy UPS
  • stałą opiekę techniczną i konserwacje urządzeń (umowy serwisowe)
  • kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny agregatów prądotwórczych oraz zasilaczy UPS
  • bieżące naprawy i wymianę materiałów eksploatacyjnych (filtry, olej, itp.)
  • szybką pomoc w przypadku awarii
  • zapewniamy dostarczenie agregatu zastępczego o mocy do 3500kVA na czas naprawy lub wymiany
  • wykonujemy testy obciążeniowe agregatów przy zastosowaniu profesjonalnych obciążnic zewnętrznych – bez ryzyka uszkodzenia lub przerwy w działaniu maszyn i urządzeń!
Wykonujemy profesjonalne testy pracy agregatów prądotwórczych pod obciążeniem z wykorzystaniem mobilnych obciążnic zewnętrznych – bez ryzyka uszkodzenia lub konieczności wyłączania zasilanych urządzeń na obiekcie.

Jako jedni z nielicznych w Polsce mamy możliwość przeprowadzenia testów agregatów prądotwórczych bez ryzyka uszkodzenia zasilanych sprzętów na obiekcie. Regularne wykonywanie testów obciążenia jest bardzo istotne z uwagi na rzadkie wykorzystywanie agregatów prądotwórczych w systemach zasilania awaryjnego. Często takie agregaty włączane są jedynie w trakcie przeglądów i pracuję wtedy z reguły bez żadnych obciążeń. Dlatego jedyną możliwością zweryfikowania ich sprawności jest symulowanie pracy odbiorników mocy przy pomocy obciążnicy zewnętrznej. Jest to bardzo ważne, gdyż tylko w ten sposób możliwe jest zbadanie reakcji agregatu na zmienne obciążenie, co daje gwarancję bezawaryjnej pracy urządzeń w razie wystąpienia przerw w zasilaniu z sieci.

Zapraszamy serdecznie do współpracy – mamy bardzo duże doświadczenie w tego rodzaju testach, dzięki znacznej liczbie wykonanych zleceń oraz regularnemu sprawdzaniu za pomocą obciążnic zewnętrznych wszystkich naszych agregatów przeznaczonych na wynajem.

© Copyright - Adex AP Sp. z o.o.