Profesjonalny serwis agregatów

Wynajem mocy od 50 do 3500kVA

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie oferujemy zatrudnienie na stanowiskach:

1. Serwisant agregatów prądotwórczych

Zakres obowiązków:

  • serwis agregatów prądotwórczych (wymiany filtrów, wymiany oleju, wymiany płynów eksploatacyjnych, kontrola poprawności działania podzespołów, wymiana drobnych elementów)
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • doradztwo techniczne i współpraca z Klientami

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne kierunkowe (elektronik, elektryk, elektromonter, elektromechanik)
  • doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku
  • wiedza techniczna z branży elektrotechnicznej i mechanicznej
  • znajomość zasad serwisowania silników spalinowych
  • mile widziana wiedza na temat programowania sterowników (Lovato, ComAp, Woodward)
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP E, D – pkt. 2,4,10 O,K,R,M,K-P
  • prawa jazdy kategorii B, mile widziane także B+E, C+E, C1+E
  • dobra znajomość obsługi komputera, znajomość j. angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • dyspozycyjność związana z częstymi wyjazdami

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy
  • pakiety szkoleń

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: biuro@adexap.pl